rude
16 بهمن 1401 - 12:26

پیگیری اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان بدون سرمربی!

تیم ملی والیبال نشسته بانوان در حالی اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را دنبال می کند که وضعیت راس کادر فنی این تیم به صورت دقیق مشخص نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، کمپ تیم های ملی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان این روزها میزبان اردونشینان تیم ملی والیبال نشسته بانوان است. آنها در قالب چهاردهمین اردوی آماده سازی و انتخابی، پیگیر تمرینات شان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هستند.

این مرحله اردو در حالی پیگیری می شود که هنوز وضعیت کادر فنی تیم ملی والیبال نشسته بانوان از حیث سرمربی به صورت دقیق مشخص نیست.

تا پیش از این مریم ایرانمنش هدایت ملی پوشان والیبال نشسته بانوان را بر عهده داشت. آنها با هدایت این مربی در مسابقات اخیر قهرمانی جهان (آبان ماه - بوسنی) جایگاه نهمی خود در جهان را تکرار کردند. ایرانمش همچون اردوهای اخیر، در اردوی در جریان تیم ملی والیبال نشسته بانوان هم حضور دارد اما به عنوان مربی در کنار لیلا بریانیان و نسرین فرهادی که دو مربی دیگر مدعو به اردو به حساب می آیند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرده که قرار است سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان برای مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های پاراآسیایی از میان این سه مربی انتخاب شوند به همین دلیل عملکرد آنها در این اردوها ارزیابی خواهد شد.

مسابقات قهرمانی آسیا تیرماه سال آینده به میزبانی قزاقستان برگزار می شود. تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران بعد از این رقابت ها آماده حضور در بازی های پاراآسیایی هانگژو می شود که آبان ماه برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1019803